Opis stanowiska pracy

Pracując z nami na stanowisku Asystent/tka Działu Handlowego odpowiedzialny/na będziesz za:

  • Bieżącą obsługę klientów zarówno krajowych jak i zagranicznych
  • Przygotowywanie i wysyłanie ofert handlowych oraz zapytań ofertowych
  • Administrowanie dokumentami sprzedażowymi i zakupowymi
  • Przygotowywanie raportów i analiz
  • Koordynację obsługi reklamacji
  • Realizację ustalonych harmonogramów dostaw i wysyłek
  • Koordynację obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przebiegu informacji pomiędzy zespołem, a innymi działami
  • Monitoring płatności

Aby być Kandydatem idealnym należy:

  • Posiadać bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (warunek konieczny) i dobrą znajomość języka niemieckiego umożliwiającą swobodną komunikację
  • Mieć doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku , kontakt z kontrahentami/klientami
  • Posiadać wykształcenie wyższe
  • Wykazać się wysokimi umiejętnościami autoprezentacji, komunikatywności, samodzielności, kreatywności, umiejętności pracy w zespole, pracy pod presją czasu jak również bardzo dobrą organizacją pracy
  • Swobodnie poruszać się w środowisku MS Office ( w szczególności MS Excel - warunek konieczny, PowerPoint)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Kontakty z klientami zagranicznymi
  • Narzędzia niezbędne do pracy

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Spółka MATERNE-POLSKA jedna z największych firm skupujących i prz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Praca dla studenta