Asystent / Asystentka Dyrektora

Agros-Nova Sp. z o.o.

Łowicz, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:

· kompleksowa obsługa asystencka Dyrektora Zakładu w Łowiczu, w tym m. in.: łączenie rozmów telefonicznych, obsługa korespondencji, zarządzanie kalendarzem, organizacja spotkań, przygotowywanie pism, prezentacji, zestawień,

· rozliczanie wydatków służbowych, faktur,

· koordynacja i realizacja projektów zlecanych przez Dyrektora,

· wsparcie komunikacji i projektów wewnętrznych w ramach zakładu.

Oferujemy:

· umowę o pracę,

· ciekawą pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

· możliwość udziału w projektach z różnych dziedzin organizacji.

Wymagania

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

• zdolności organizacyjne oraz umiejętność pracy pod presją czasu,

• bardzo dobra znajomość j. angielskiego (pozwalająca na swobodną komunikację i przygotowywanie dokumentów),

• asertywność, proaktywność i entuzjazm w działaniu,

• wysoka kultura osobista,

• wykształcenie wyższe,

• bardzo dobra znajomość obsługi komputera: MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook),

Prezentacja firmy

Jesteśmy czołową firmą branży spożywczej w Polsce posiadającą w s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Praca dla studenta, Praca Obsługa klienta