ASYSTENT / ASYSTENTKA DS. SZKOLEŃ

Pathways Polska Sp. z o.o.

KRAKÓW, 30-118, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na wymienionym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• obieg dokumentów w firmie,
• administrację i obsługę biura,
• prowadzenie kalendarza spotkań oraz szkoleń,
• logistyka szkoleń (terminarz trenerów, wybór ofert miejsc szkoleniowych, przygotowanie materiałów szkoleniowych)
• współpraca z księgowością (przygotowywanie dokumentów, umowy wg ustalonych wzorów),
• współpraca z instytucjami publicznymi,
• inne bieżące sprawy wynikające z funkcjonowania biura.

Wymagania

• Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu,
• Samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja czasu pracy,
• Wysoka jakość pracy - terminowość, dokładność, staranność,
• Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
• Chęć do pracy i umiejętność szybkiego uczenia się,
• Umiejętność obsługi programów MS OFFICE i urządzeń biurowych,
• Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz zdolności analityczne,

Prezentacja firmy

FIRMA SZKOLENIOWA

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia