praktykant/ka działu administracji

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Oferujemy bezpłatne praktyki w Centrali naszej firmy na stanowisku:

Nr ref.: 37746
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

Jeśli zdecydujesz się do nas dołączyć będziesz odpowiadać za:

  • zapewnienie sprawnej obsługi recepcji
  • administracje korespondencją i dokumentacją
  • obsługę poczty elektronicznej
  • obsługę kandydatów
  • współpracę z firmami kurierskimi i firmami zewnętrznymi
  • zaopatrywanie biura w materiały biurowe
  • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy przy pierwszym kontakcie z klientem
  • bieżącą realizację zadań zleconych przez przełożonych

Oczekiwania:

Jesteś studentem bądź skończyłeś studia i chciałbyś zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe?

Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację?

Pakiet MS Office nie stanowi dla Ciebie trudności?

Uchodzisz za osobę otwartą, komunikatywną, energiczną?

Jesteś osobą zorientowaną na cel, wielozadaniową, a zarazem dobrze zorganizowaną ?

Możesz poświęcić nam około 25 godzin tygodniowo?

Szukamy właśnie Ciebie!

Oferta:
  • zdobycie cennego doświadczenia w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • elastyczne godziny pracy
  • współpracę z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą
  • pracę w miłym i przyjaznym środowisku
  • rekomendacje do naszych klientów na różne stanowiska