Asystent/Asystentka biura

Fine Performance Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • Współpraca z zarządem firmy i wspomaganie organizacyjne pracy biura,
  • Przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, obsługa kurierów,
  • Przygotowywanie, organizacja, archiwizacja i nadzór nad dokumentacją firmy,
  • Współpraca i zarządzanie dostawcami usług i towarów (osoba sprzątająca, dostawca Internetu, telefonii komórkowej, artykułów biurowych),
  • Współpraca z księgowością (Urząd Skarbowy, ZUS, KRS),
  • Organizacja i zaopatrzenie biura,
  • Współpraca z kancelarią prawną,
  • Tworzenie baz danych,
  • Inwentaryzacja sprzętu, opieka i serwis,
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji i informacji: obsługa korespondencji tradycyjnej i mailowej,
  • Rzetelne wykonywanie dodatkowych prac zleconych,
  • Obsługa kadrowa pracowników tymczasowych oraz zatrudnionych na stałe.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • Organizacja pracy na poziomie mistrzowskim,
  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji,
  • Otwartość na nowe zadania,
  • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej,
  • Chęć ciągłego rozwoju.

Zaoferujemy Ci:

  • Pracę w zgranym zespole o wysokiej dynamice rozwoju,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i ciągły rozwój zawodowy,
  • Stałą pensję,
  • Przyjazną i twórczą atmosferę pracy,
  • Dostęp do wszystkich narzędzi, potrzebnych do wykonywania powierzonych obowiązków,
  • Karta multisport.

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji: CV, listu motywacyjnego na adres: kariera(at)fineartmedia(dot)pl

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta