Asystent, Asystentka/ Asystent Prawny, Asystentka Prawna

Sumitomo Heavy Industries

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Spółka Amec Foster Wheeler Energia Polska poszukuje do pracy w Sosnowcu Pracownika na stanowisko:

Asystent, Asystentka/Asystent Prawny, Asystentka Prawna

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in za:

  • Przygotowywanie projektów dokumentów prawnych z zakresu działania organów spółki oraz spółek zależnych;
  • Przygotowywanie projektów prostych umów i ofert oraz treści pism z zakresu działania spółki oraz spółek zależnych;
  • Weryfikację, edycję oraz formatowanie obszernych dokumentów oraz koordynacja ich obiegu;
  • Porządkowanie i archiwizację dokumentów prawnych spółki i spółek zależnych;
  • Tłumaczenia z /na język angielski;
  • Wykonywanie prac asystenckich, takich jak przygotowywanie pism, rejestracja/ wysyłka korespondencji, wyjazdy do urzędów, notariusza etc.;
  • Organizację spotkań, przygotowywanie sal konferencyjnych do spotkań;
  • Zastępstwo w sekretariacie głównym firmy;
  • Pomoc w organizowaniu podróży służbowych;
  • Wykonywanie bieżących prac asystenckich zleconych przez przełożonego/członków zarządu spółki;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziale administracja, ekonomia;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętnośc pracy z informacjami poufnymi;
  • Umiejętności organizacyjne i interpersonalne;
  • Duża kultura osobista;
  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pracę na umowę w pełnym wymiarze godzinowym;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w międzynarodowych projektach;

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z dopiskiem „Asystentka/Asystentka prawna” oraz klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 833).”

Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Amec Foster Wheeler Energia Polska Sp. z o.o. działa na naszym ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat