Opis stanowiska pracy

•Udział w prowadzeniu procesu projektowego od fazy koncepcji do projektu wykonawczego,
•Opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych
•Koordynacja międzybranżowa dla prowadzonego projektu

Wymagania

•Wykształcenie wyższe inżynierskie
•Kilkuletnie doświadczenie w pracy projektowej
•Bardzo dobra znajomość programu AutoCad
•Bardzo dobra znajomość procedur administracyjnych związanych z pozyskiwaniem warunków technicznych i pozwoleń na budowę
•Bardzo dobra znajomość przepisów dot. prawa budowlanego, administracyjnego, planowania przestrzennego oraz warunków technicznych i norm
•Umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu
•Rzetelność, dokładność, kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania

Pamiętaj by dopisać poniższą klauzulą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
Zastrzegamy sobie prawo do odezwania się do wybranych kandydatów.

Prezentacja firmy

Tworzymy firmę projektową zajmującą się sporządzaniem kompletnej ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie