Asystent Analityka Kredytowego

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji, poszukujemy dynamicznych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

Asystent Analityka KredytowegoMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Kontrola operacyjna i wstępna weryfikacja jakości dokumentacji kredytowej;
  • Weryfikacja zabezpieczeń przedstawionych w procesie kredytowym;
  • Administracja limitami kredytowymi w systemie;
  • Wsparcie Analityka Kredytowego w analizie dokumentacji;
  • Współpraca z zagranicznymi oddziałami.
  • Raportowanie na szczeblu Regionu i Centrali.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki:  ekonomia, finanse, księgowość) bądź studenci 4-5 roku studiów;
  • Biegła znajomość języka angielskiego;
  • Co najmniej dobra znajomość języka niemieckiego;
  • Mile widziane doświadczenie w analizie finansowej i/lub kredytowej;
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel;
  • Skrupulatność;
  • Umiejętności analityczne;
  • Samodzielność;
  • Dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwój w strukturach międzynarodowej organizacji;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Szkolenia językowe;
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.