Opis stanowiska pracy

IURIDICO Legal & Financial Translations sp. z o.o. będąca jedną z czołowych polskich firm świadczących usługi w zakresie tłumaczeń prawniczych i finansowych poszukuje kandydatów na stanowisko asystenta administracyjnego działu tłumaczeń.
Praca w pełnym wymiarze czasu w naszym biurze w Gdańsku.

W początkowym okresie dopuszczamy możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu (min 3 dni w tygodniu po 6 godzin).

Zakres obowiązków: prowadzenie korespondencji elektronicznej z kontrahentami polskimi i zagranicznymi, prowadzenie ewidencji i rejestrów, rozliczenia wewnętrzne, prowadzenie terminarza zleceń, wystawianie faktur, obsługa korespondencji tradycyjnej, bieżąca obsługa administracyjna biura.

Wymagania

- obsługa pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel;
- zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
- dobra organizacja pracy;
- mile widziane doświadczenie na stanowisku administracyjnym.
- mile widziani studenci studiów zaocznych

Prezentacja firmy

Wykonujemy tłumaczenia wysokospecjalistycznych tekstów prawnych i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
1 500PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat