Assistant Project Manager / Asystent Kierownika Inwestycji

Gleeds Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wsparcie Kierownika Inwestycji w wykonywaniu zadań związanych z realizacją Inwestycji, między innymi:

  • Uczestniczenie w spotkaniach związanych z realizacją Inwestycji
  • Udział w przygotowywaniu i kompletowaniu dokumentów (notatki z narad, pisma, protokoły przekazania)
  • Udział w przygotowywaniu harmonogramu dla Inwestycji, kalkulacji kosztowych i wycen
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby Inwestora

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym
  • Język angielski na poziomie B2/C1
  • Doświadczenie w branży budowlanej – mile widziane
  • Sprawne posługiwanie się pakietem MS Office
  • Nastawienie na jakość i samodzielność w realizacji powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Pracę w wiodącej na rynku firmie międzynarodowych konsultantów budowlanych
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w realizacji interesujących projektów
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne podnoszące kwalifikacje zawodowe i personalne
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pakiet socjalny (np. opieka medyczna)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

DZIĘKUJEMY ZA PRZESŁANIE APLIKACJI. INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Prezentacja firmy

Firma Gleeds to światowej klasy niezależni konsultanci budowlani ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Administracja biurowa, Praca Analityka, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca