Asset Management Assistant

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy nastawionej na rozwój osoby na stanowisko Asset Management Assistant.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - fundusz inwestycyjnego - w związku z dynamicznym rozwojem portfela, poszukujemy nastawionej na rozwój osoby, na stanowisko Asset Management Assistant. Wybrana osoby będzie odpowiedzialna za codzienne wsparcie pracy zespołu AM.

Opis stanowiska

  • Wsparcie w codziennej pracy zespołu Asset Management
  • Udział w procesie budżetowania
  • Sporządzanie raportów oraz analiz na potrzeby zespołu
  • Współpraca z najemcami oraz firmami zewnętrznymi
  • Udział w projektach wewnętrznych
  • Odpowiedzialność za obieg dokumentów w zespole
  • Wsparcie administracyjne
  • Przygotowanie prezentacji na potrzeby zespołu oraz Zarządu

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 1-2 lata doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoka motywacja oraz zaangażowanie
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Możliwość pracy w rozwijającym się funduszu inwestycyjnym
  • Możliwość poszerzenia kompetencji oraz zdobycia cennego doświadczenia
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page