Assembly Engineer

Hays Poland

Gliwice, śląskie

Hays Poland

Gliwice
Gliwice
NR REF.: 1134225

Dla Naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy osoby na stanowisko Assembly Engineer.

Główne zadania:

  • Wdrażanie nowych projektów w obszarze maszyn montażowych
  • Uruchamianie maszyn
  • Rozwój narzędzi i procesu od fazy projektowania do fazy transferu narzędzi
  • Współpraca z zakładem produkcyjnym podczas wdrażania nowych projektów
  • Analiza potrzeb dot. maszyn, specyfikacja

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie jako inżynier montażu - idealnie 3-5 lat
  • Biegła znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do podóży służbowych, głównie na terenie Europy - ok. 70% czasu pracy

Oferujemy:

  • Interesujące wyzwania zawodowe w międzynarodowym środowisku
  • Umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów, m.in.: unikatowy system kafeteryjny, ubezpieczenie, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, szkoleń językowych, posiłków.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy