Arteterapia; Integracja sensoryczna; terapia przez ruch; trener; szkoleniowiec

BPR Consulting

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się organizacją szkoleń zatrudni terapeutę/pedagoga/psychologa (szkoleniowca) do przeprowadzenia:
Szkoleń dla nauczycieli z zakresu:
- Uczenie się przez zmysły. Terapia przez ruch - zabawy, wspomaganie rozwoju dziecka i zaburzeń rozwoju (16 godzin dydaktycznych, szkolenie weekendowe)
- Elementy terapii integracji sensorycznej - wspomaganie rozwoju dziecka (5 godzin dydaktycznych)
- Arteterapia w pracy nauczyciela wychowania przedszkolnego (16 godzin dydaktycznych, szkolenie weekendowe)
- Muzykoterapia w przedszkolu (16 godzin dydaktycznych, szkolenie weekendowe)
oraz warsztatów dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym:
- Wspomaganie dzieci w umiejętności skupiania uwagi i zapamiętywania co trudne (5 godzin dydaktycznych x 2 grupy)
- Wspomaganie rozwoju umysłowego dzieci 3-letnich i starszych wolnej się rozwijających (5 godzin dydaktycznych x 2 grupy)
Czas realizacji do końca czerwca 2019.
- Jak radzić sobie z niepożądanymi zachowaniami u małych dzieci (do 6 roku życia) czyli o mądrym wychowaniu dzieci (5 godzin dydaktycznych x 2 grupy)

Wymagania

- wykształcenie wyższe;
- doświadczenie w prowadzeniu szkoleń/warsztatów z podobnego bądź tożsamego tematu w wymiarze min. 20 godzin w ciągu 5 ostatnich lat.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
70PLN - 80PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Możliwość negocjacji stawki
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Inne, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia