Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś

Art Directorem, czyli zajmujesz się również pracą koncepcyjną w agencji reklamowej…

Masz co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy,
wiesz jak się tworzy strony www i reklamę w necie,
kochasz tworzyć a
Twój świat kręci się wokół projektowania

…to szukamy właśnie Ciebie!

Czego się możesz po nas spodziewać:

Sympatycznego i kompetentnego szefa.
Fajnego zespołu ciekawych osobowości.
Duża dowolność i samodzielność
Pracę nad znanymi markami i tymi których jeszcze nikt nie zna.
Możliwości rozwoju, doskonalenia się i nauki.
Brak ograniczeń i podziału na ATL i BTL, off-line i on-line.

Wymagania

Czego oczekujemy:
 Staranności, zaangażowania, błyskotliwości i zdolności popartej portfolio.
Co najmniej 2 lata doświadczenia jako Art Director (może być Junior) w agencji interaktywnej
lub ATLowej.
Wykształcenie wyższe kierunkowe lub student ostatnich lat (preferowane uczelnie artystyczne).
Doświadczenia w projektowaniu stron www oraz na potrzebu online'u
Biegłej znajomości pakietu CS (Photoshop, Illustrator, InDesign).
Otwartości na nowości.
Zapału do pracy.
Pasji.

Prezentacja firmy

Unia Interactive - to agencja interaktywna

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie