LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Area Sales Manager

Miejsce pracy: Wrocław

Nr ref.: 0012019

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Obowiązki:

  • Realizacja planów strategicznych i celów Firmy;
  • Realizacja krótko i długo terminowych celów, ustalonych wcześniej z przełożonym;
  • Szkolenie i rozwój podległych członków zespołu;
  • Delegowanie obowiązków oraz kontrolowanie działań zespołu na podstawie analizy danych;
  • Zarządzanie podległym obszarem;
  • Ocena kompetencji i wydajności pracy zespołu.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • Wykształcenie wyższe, magisterskie;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Orientacja na klienta oraz łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych;
  • Orientacja na rozwój i osiąganie celów;
  • Umiejętność szybkiego uczenia.

Oferta:

  • Częste szkolenia;
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Bogaty pakiet benefitów;
  • Samochód służbowy;
  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.