Area Sales Manager FMCG

HRK S.A.

Lublin, lubelskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, innowacyjnej spółki i lidera w swojej branży, szukamy Kandydata / kandydatki na stanowisko

Area Sales Manager FMCGMiejsce pracy: Lublin

Zadania:

  • zarządzanie zespołem Przedstawicieli Handlowych, w tym: rekrutacja, szkolenie, motywowanie, stawianie i rozliczanie zadań, bieżąca organizacja pracy zespołu,
    odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe i dystrybucyjne na podległym terenie
  • zapewnienie przewagi konkurencyjnej firmy poprzez odpowiednią dostępność oraz widoczność produktów firmy na podległym terenie
  • zapewnienie realizacji polityki firmy w zakresie zarządzania sprzedażą gotówkową i kredytową do klientów detalicznych
  • efektywna współpraca z innymi działami firmy
  • zapewnienie prawidłowego raportowania aktywności w systemie CRM oraz zgodności dokumentacji ze standardami firmy
  • zarządzanie powierzonymi zasobami (budżet, narzędzia pracy, programy taktyczne)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe / studia w toku
  • minimum trzyletnie doświadczenie w branży FMCG - warunek konieczny
  • minimum dwa lata doswiadczenia w samodzielnym zarządzaniu zespołem handlowym
  • praktyczna wiedza z zakresu finansów (umiejętność wyliczenia marży Klientów i producenta, kalkulacja cen produktów w procesie Route  to Market, świadomość wpływu kosztów na wynik kanału)
  • dokładność, zaangażowanie oraz zorientowanie  na jakość i poprawność danych
  • znajomość języka angielskiego będzie atutem
  • bardzo dobra znajomość progamu Excel
  • poczucie humoru i umiejętność zjednywania innych do swoich pomysłów
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • możliwość uczenia się i pracy w doświadczonym zespole handlowym
  • szybki rozwój pod okiem doświadczonego opiekuna
  • codzienną naukę w atmosferze dzielenia się wiedzą oraz otwartego feedbacku,
  • pracę w dynamicznym biznesie FMCG.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.