Area Manager - Fashion

In Job

Poznań, wielkopolskie

In Job
In Job Poland należy do spółki In Job Company, International Recruiting Company z siedzibą w Weronie i oddziałami w Europie, Rosji, Stanach Zjednoczonych i Azji.

Zajmujemy się rekrutacją wykwalifikowanych profesjonalistów i wspieraniem ich w zatrudnieniu, w oparciu o umowy na czas określony i nieokreślony. Nasze bogate doświadczenie w doborze talentów - specjalistów, managerów niższego i średniego szczebla, posiadających wykształcenie kierunkowe i adekwatne doświadczenie na danym stanowisku, pozwoliło nam gruntownie poznać rynek pracy w Polsce i zagranicą. Każdego dnia pracujemy z zaangażowaniem, by zagwarantować naszym klientom kompleksową i profesjonalną obsługę. Dzięki naszym konsultantom oraz rekruterom, posiadającym rozległą wiedzę i specjalizację w konkretnych sektorach oraz obszarach funkcjonalnych, jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne wsparcie, maksymalną skuteczność i szybkie reakcje na pojawiające się wyzwania.
Jesteśmy organizacją wielokulturową, dynamiczną i pełną życia. Naszym najważniejszym celem jest spełnienie oczekiwań Klientów – zarówno firm, jak i kandydatów. Realizujemy go pracując wspólnie na rzecz podstawowej wartości: Waszego rozwoju.

www.injob.com

Dla naszego Klienta, aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Główne obowiązki

  • Zarządzanie siecią sklepów na określonym terenie
  • Przygotowywanie raportów rynkowych, analizowanie wskaźników, realizacja kluczowych KPI
  • Dbanie o rozwój personelu, zapewnienie ciągłego szkolenia zespołu w obszarze visual marchandisingu i obsługi Klienta, rekrutacja
  • Wdrażanie strategii firmy i przekazywanie wartości marki

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na tożsamym stanowisku – dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży Fashion
  • Nastawienie na osiągnięcie wyniku i rozwoju zespołu
  • Umiejętności menadżerskie
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Silne umiejętności organizacyjne i interpersonalne
  • Płynność w obsłudze Microsoft Office
  • Otwartość na częste podróże
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość ciągłych szkoleń, rozbudowany i rzetelny proces wdrożeniowy
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Niezbędne narzędzia pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
In Job