Opis stanowiska pracy

Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka w Warszawie jedna z najstarszych Uczelni niepublicznych w Polsce - działająca od 25 lat.

poszukuje osoby do obsługi archiwum

Zakres zadań:

  • Prowadzenie archiwum dokumentacji studenckiej,
  • Wydawanie dokumentów określonych studentów pracownikom dziekanatu,
  • Bieżąca archiwizacja dokumentów studentów,
  • prowadzenie ewidencji dokumentów w archiwum

Informacje dodatkowe:

  • Praca w dni powszednie pomiędzy godziną 8-16.
  • forma zatrudnienia : umowa zlecenia
  • praca w wymiarze ok 20 godzin miesięcznie/5 tygodniowo
  • miejsce pracy: ul. Urbanistów 3 Warszawa

Prezentacja firmy

Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. Janusza Korczaka w Warszawie (dawniej WSP... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja