PL.2012+ Sp. z o.o.
Spółka PL.2012+ operator PGE Narodowego, jednego z najnowocześniejszych wielofunkcyjnych obiektów w Europie – miejsca, które ma znaczenie

poszukuje kandydata/ki na stanowisko:

Archiwista

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Przejęcie archiwum od dotychczasowego zarządcy
  • Opracowanie i wdrożenie instrukcji i regulaminu zasad funkcjonowania archiwum
  • Gromadzenie, przechowywanie, zabezpieczenie, ewidencjonowanie, brakowanie i udostępnianie dokumentacji
  • Odpowiedzialność nad poprawnością doboru klas z jednolitego rzeczowego wykazu akt przez pracowników merytorycznych komórek organizacyjnych, nad poprawnością rejestrowania i prowadzenia spraw,
  • Koordynowanie czynności kancelaryjnych związanych z prowadzeniem archiwum
  • Monitorowanie i zapewnienie właściwych warunków przechowywania dokumentacji archiwalnej
  • Przekazywanie materiałów archiwalnych do Archiwum Państwowego (w razie wystąpienia takiego obowiązku zgodnie z przepisami prawa)

Od kandydatów oczekujemy:

  • Co najmniej średniego wykształcenia
  • Ukończonego kursu kancelaryjno-archiwalnego pierwszego stopnia
  • 5 letniego doświadczenia w archiwizacji łącznej, min. 100 m b. dokumentacji kat. A stanowiącej państwowy zasób archiwalny
  • 5 letniego doświadczenia w archiwizacji, min. 100 m b. dokumentacji niearchiwalnej kat. B

Oferujemy

  • Pracę w profesjonalnym środowisku zawodowym
  • Samodzielność i możliwość realizacji własnych pomysłów