Opis stanowiska pracy

Teatr Łaźnia Nowa to wiodący krakowski teatr, z wypracowaną solidną marką na polskim rynku teatralnym. W Łaźni Nowej realizowane są projekty międzynarodowe i koprodukcje z partnerami z całej Polski, powstają programy i spektakle autorskie w oparciu o ścisłą współpracę z mieszkańcami dzielnicy.

Do archuwum teatralnego szukamy osoby, mającej za zadanie uporządkowanie i przygotowanie archiwum do digitalizacji oraz prowadzenie archiwum zakładowego zgodnie z ustawą o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

-  wykształcenia  wyższego o specjalności archiwistyka

-  minimum 3-letniego dośwadczenia w pracy na podobnym stanowisku

- znajomości prowadzenia archiwum zakładowego

- samodzielności, aktywności

- staranności, rzetelności, obowiązkowości

- dyspozycyjności

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, listu motywacyjnego oraz skanu dokumentów potwierdzających wykształcenie ewentualnie przebyte szkolenia do dnia 23 października 2015 roku.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

Prezentacja firmy

Teatr Łaźnia Nowa to wiodący krakowski teatr, z wypracowaną solid... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa