Opis stanowiska pracy

Biuro architektoniczne LK&projekt zatrudni architekta

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pracę w młodym zespole, w przyjaznej atmosferze
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji i realizacji własnych pomysłów,
  • dużą samodzielność działania w ramach prowadzonych projektów.

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • min. 4-5- letniego stażu pracy w biurze projektowym
  • znajomości prawa budowlanego i administracyjnego w zakresie procesu inwestycyjnego
  • doświadczenie w prowadzeniu obsługi formalno-prawnej inwestycji
  • kreatywności, zaangażowania
  • biegłej znajomości programów graficznych Vectorworks, PhotoShop

Prezentacja firmy

Projektowanie domów jedno i wielorodzinnych, rezydencji, ogrodów, hoteli... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Grafika / Projektowanie