Architekt wnętrz

Mono

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy osobę do wykonywaniu rysunków technicznych projektowanych wnętrz. Szukamy osoby samodzielnej, dokładnej, zaangażowanej, zdyscyplinowanej i koniecznie z umiejętnością opracowywania dokumentacji technicznych. Praca na 1/2 lub cały etat stacjonarnie w Katowicach.

Wymagania

-minimum dwuletnie doświadczenie,
-wykształcenie kierunkowe,
-znajomość środowiska CAD,
-mile widziana znajomość 3ds Max + V-Ray lub sketchup+ V-Ray,

Prezentacja firmy

MONO ® ARCHITEKT WNĘTRZ <br/>Projektujemy wnętrza od 2007 roku. Inspiru... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Architektura