Architekt / Projetct Manager lub Asystent Project Managera

DZMT Zimnoch Teodorowski Spółka Jawna

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Spółka dewelopersko-inwestycyjna DZMT poszukuje do pracy osoby mającej doświadczenie w nadzorowaniu inwestycji budowlanych.

Zadania:

- koordynacja projektów inwestycyjnych firmy,
- koordynacja współpracy z podwykonawcami na etapie wytwarzania dokumentacji oraz inwestycji,
- nadzór nad pracami remontowo-budowlanymi,
- w przypadku architekta - opracowywanie koncepcji projektowych oraz analiza nieruchomości,

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie wyższe inżynierskie lub magisterskie (architektura lub budownictwo),
- minimalne doświadczenie w branży budowlanej,
- znajomość przepisów prawa budowlanego oraz warunków technicznych,
- znajomości programów AutoCad, Photoshop, Office. Prawo jazdy kategorii B.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Deweloperem. Specjalizujemy się w tworzeniu małych i śre... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca