Opis stanowiska pracy

Dla naszego holenderskiego klienta, współpracującego z Europejską Radą do Spraw Drzew poszukujemy kandydatów do pracy, na stanowisku: Arborysta

Czy wiesz, że drzewa są największymi i najdłużej żyjącymi organizmami na ziemi oraz, że są najważniejszymi żywymi istotami dla naszego środowiska??

Niestety często jest tak, że drzewa są niewłaściwie traktowane z powodu braku wiedzy podczas sadzenia, cięcia i innych zabiegów pielęgnacyjnych (arborystycznych).

Tak więc: Europejska Rada do spraw Drzew (EAC) dąży do zmiany tej sytuacji poprzez międzynarodową współpracę między przedstawicielami szerokiego kręgu organizacji zajmujących się pielęgnacją drzew w Europie, zarówno z sektora prywatnego jak i publicznego, by zwiększyć wiedzę i zrozumienie w zakresie uprawy i pielęgnacji drzew.

Zakres obowiązków:
- przycinanie i pielęgnacja drzew na wysokościach
- badania nad drzewami
- sadzenie i uprawy drzew
- zarządzanie drzewami
- zwalczanie chorób i szkodników

Oferujemy:
- Wynagrodzenie: ok. 10,00 € netto/h
- Zatrudnienie na warunkach holenderskich
- Odpłatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie
- Pracę na długi okres czasu w środowisku międzynarodowym
- Opiekę polskiego koordynatora

Wymagania

Wymagania:
- Udokumentowane doświadczanie w pracy jako arborysta
- Uprawnienia do wykonywania prac wysokościowych
- Wykształcenie kierunkowe, np. arborysta, technik leśnik, drwal
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego/angielskiego - wymóg konieczny!
- Prawo jazdy
- Aktualne CV w języku niemieckim/angielskim

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne