Applications Analyst

Cyclad Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Inne

Opis stanowiska:
- Uczestnictwo w projektach bankowych ze szczególnym uwzględnieniem projektu integracji
- Administrowanie aplikacjami bankowymi i bazami danych
- Wsparcie użytkowników aplikacji w ramach II Linii Wsparcia Service Desk
- Współpraca z dostawcami oprogramowania przy utrzymaniu systemów oraz planowaniu ich rozwoju

Wymagania:
- Doświadczenie w administracji baz danych Oracle i/lub MS SQL
- Praktyczna znajomość systemu MS Windows serwer
- Praktyczna znajomość języków skryptowych (PL/SQL, TSQL)
- Umiejętności analitycznego myślenia
- Dobre umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole
- Umiejętności dobrej organizacji czasu pracy
- Praktyczna znajomość systemu operacyjnego LINUX RedHat
- Podstawowa znajomość zagadnień sieci opartych na TCP/IP
- Znajomość podstaw programowania
- Znajomość podstaw księgowości bankowej
- Wykształcenie wyższe, preferowane nauki ścisłe i ekonomiczne
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Samodzielność, umiejętność szybkiego uczenia się, wielozadaniowość

Oferujemy:
- Umowę o pracę lub kontrakt B2B

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.