Application Administrator

Workforce Logiq

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży IT/telco w Bydgoszczy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Bydgoszcz

Obszar: IT Development / Applications

Rodzaj pracy: pełen etat

Opis stanowiska:

- Zapewnianie 2. oraz 3. linii wsparcia w obszarze Zarządzania Technicznego Aplikacjami

- Administracja aplikacji (middleware)

- Przygotowywanie procedur operacyjnych dla aplikacji

- Prowadzenie dokumentacji technicznej i jej aktualizacja

- Testowanie oraz implementacja nowych wersji aplikacji

- Eliminowanie i zapobieganie błędów w aplikacjach

Wymagania

Wymagania:

Ogólne

• Wiedza z obszaru Microsoft Windows Servers 2003/2008

• Doświadczenie w administrowaniu UNIX/Linux

• Znajomość sieci, baz danych (MS SQL/Oracle/MySQL/PostgreSQL)

• Umiejętność rozwiązywania problemów

• Dobra znajomość j. angielskiego (w mowie I piśmie)

Znajomość przynajmniej jednej z poniższych technologii

• Webservices, IIS, Apache

• SharePoint, Livelink, OCS, Lync

• IBM WebSphere, Oracle WebLogic, JBoss, Tomcat

• Aplikacje (MFGPRO, Lawson, Hyperion, TIBCO)

• Wirtualizacja (VMware, Hyper-V, VirtualBox,)

Oferujemy:

- Pracę w międzynarodowym środowisku

- Konkurencyjne wynagrodzenie

- Pakiety relokacyjne

- Prywatną opiekę medyczną

- Ubezpieczenie na życie

- Możliwość udziału w szkoleniach

- Programy rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości