Opis stanowiska pracy

Firma konsultingowa, specjalizującą się m. in. w merchandisingu oraz wspieraniu systemów dystrybucji, do realizacji projektu poszukuje osoby na stanowisko:

Apple Solutions Consultant (ASC)/ Doradca Marki

Miejsce pracy: Lublin, Warszawa, Szczecin, Gdańsk, Częstochowa

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa Klientów
  • Doradzanie Klientom w wyborze odpowiednich produktów oraz akcesoriów
  • Pomoc w budowaniu społeczności wiernych Klientów firmy
  • Aktywne wspieranie sprzedaży produktów marki o realizowanie planu sprzedaży
  • Utrzymywanie wizualnych standardów ekspozycji produktów
  • Monitorowanie stanu zapasów produktów
  • Sprawdzanie stanu technicznego eksponowanych produktów
  • Szerzenie wiedzy o produktach wśród współpracowników
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość produktów marki (m. in. MacBook, iPhone, iPad, iPod)
  • Min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży
  • Dyspozycyjność do pracy również w weekendy
  • Zainteresowanie nowymi technologiami
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność
  • Optymizm i entuzjazm do pracy

Oferta:

  • Praca w renomowanej firmie, będącej jednym z liderów wśród producentów elektroniki użytkowej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny grafik pracy
  • Szkolenie produktowe przygotowujące do pracy
  • Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Nadesłane aplikacje nie podlegają zwrotowi.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Touch Point Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

Prezentacja firmy

TOUCH POINT sp. z o.o. jest firmą konsultingową, specjalizującą s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi