Opis stanowiska pracy

e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Spółka Akcyjna specjalizuje się w kompleksowej obsłudze w zakresie zarządzania wierzytelnościami oraz doradztwie prawnym.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Aplikant Radcowski
Miejsce pracy: Bielawa
nr ref.: RAD/06/14

Oczekujesz samodzielnej, odpowiedzialnej i pełnej nowych wyzwań pracy?

Dołącz do nas !!!

Jako Aplikant Radcowski w e-Kancelarii, będziesz odpowiedzialny m.in. za:

• udział w bieżącej obsłudze prawnej Spółki oraz jej klientów,
• sporządzanie kwalifikowanych pism procesowych,
• reprezentacja przed sądami i innymi organami orzekającymi,
• sporządzanie i opiniowanie projektów regulacji wewnętrznych,
• sporządzanie i opiniowanie umów.
Nasze oczekiwania:

• minimum 1 rok pracy na stanowisku związanym ze świadczeniem pomocy prawnej,
• znajomość regulacji rynku kapitałowego, w tym prawa spółek handlowych oraz regulacji dotyczących instytucji finansowych,
• doświadczenie w zakresie prowadzenia działań windykacyjnych i postępowań sądowych,
• swobodne posługiwanie się narzędziami pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
• rzetelność, punktualność, dokładność,
• umiejętność pracy zespołowej,
• dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i uzyskiwanych wyników,
• pracę w firmie będącej liderem w branży, notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych
• przestrzeń na samodzielność oraz kreatywność rozwiązań,
• możliwość skorzystania z pakietów (opieka medyczna, produkty ubezpieczeniowe).

Prezentacja firmy

e-Kancelaria Grupa Prawno - Finansowa S.A. specjalizuje się w kompleksow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura