Opis stanowiska pracy

W związku z intensywnym rozwojem kancelarii, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

APLIKANT RADCOWSKI

Miejsce pracy: TORUŃ

Poszukujemy osób samodzielnych, odznaczających się dużym profesjonalizmem i kreatywnością, a także wyjątkowo skrupulatnych i dokładnych, posiadających szeroką wiedzę z zakresu prawa.

Opis stanowiska:

  • udzielanie porad prawnych w zakresie stosowania przepisów prawa handlowego i gospodarczego
  • tworzenie i opiniowanie umów w obrocie handlowym
  • analiza dokumentów, orzecznictwa i piśmiennictwa, sporządzanie opinii prawnych
  • pisanie pozwów w postępowaniu upominawczym i nakazowym
  • rejestracja spółek prawa handlowego
  • zastępstwo procesowe
  • utrzymywanie kontaktu z klientem

Wymagania:

  • aplikant radcowski lub osoba przystępująca do egzaminu
  • szeroka wiedza z zakresu prawa cywilnego, postępowania cywilnego, prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa podatkowego
  • doświadczenie w zakresie postępowania cywilnego, zabezpieczającego i windykacyjnego
  • odpowiedzialność w stosunku do powierzonych zadań
  • wysoki poziom motywacji zawodowej, chęć rozwoju
  • umiejętność zarządzania czasem i realizacji założonych celów
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność, systematyczność, rzetelność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • zatrudnienie w kancelarii o zasięgu ogólnopolskim
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w ciekawych projektach
  • dużą samodzielność w obsłudze klientów
  • pracę w młodym zespole prawników
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz realną możliwość awansu w strukturach firmy
  • stabilne warunki zatrudnienia

Prezentacja firmy

Direct Recruitment specjalizuje się w profesjonalnej rekrutacji i szkole... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura