Opis stanowiska pracy

Kancelaria Radcy Prawnego zatrudni aplikanta radcowskiego I lub II roku aplikacji. Miejsce pracy Kraków.

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie projektów pism procesowych w postępowaniach sądowych oraz administracyjnych
- przygotowywanie projektów opinii prawnych
- przygotowywanie projektów umów
- przygotowywanie projektów innych dokumentów na zlecenie Klientów
- zastępowanie radcy prawnego w postępowaniach sądowych oraz administracyjnych
- pomoc w bieżącej obsłudze Klientów kancelarii

Wymagania:

- znajomość zagadnień prawnych z zakresu prawa cywilnego materialnego oraz procesowego, prawa pracy oraz prawa gospodarczego i handlowego (spółek), prawa postępowania administracyjnego i przed sądami administracyjnymi
- min. 3 miesięczna praktyka w kancelarii radcowskiej lub adwokackiej
- praktyczna znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) oraz poczty elektronicznej
- praktyczna znajomość obsługi programu LEX, Legalis
- wysoka kultura osobista
- zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji oraz działania pod presją czasu
- zdolność analitycznego myślenia
- dyspozycyjność, odpowiedzialność, staranność i dokładność

Mile widziane:

- znajomość prawa telekomunikacyjnego, prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych, prawa konsumentów
- praktyka w Urzędzie ZP, UKE
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowie o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego,
- pracę w rozwijającej się Kancelarii,

Jeśli chcesz się nauczyć jak w praktyce wykorzystać wiedzę nabytą na studiach, nie boisz się wyzwań ani pracy pod presją czasu, jesteś osobą zaangażowaną ta praca jest pracą dla Ciebie.

Prezentacja firmy

Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną na rzecz podmiotów gospod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura