Aplikant/ka Radcowski/a - Adwokacki/a

RG Kancelarie Prawne Różycka Gorzkowski

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

RG Kancelarie Prawne Różycka Gorzkowski to współpracujące ze sobą kancelarie radcy prawnego Anny Różyckiej oraz adwokata Przemysława Gorzkowskiego z siedzibą w Tychach w związku z dynamicznym rozwojem poszukują Aplikanta/ki radcowskiego/iej i Aplikanta/ki adwokackiego/ iej I lub II roku do stałej współpracy w naszej siedzibie w Tychach.

Zakres zadań:

przygotowywanie projektów opinii prawnych i pism procesowych,
przygotowywanie umów oraz ich opiniowanie
pomoc w udzielaniu bieżącego doradztwa prawnego Klientom Kancelarii,
reprezentacja Klientów przed sądami na zasadzie zastępstwa procesowego,
wsparcie negocjacji biznesowych.

Wymagania:

rozpoczęta aplikacja radcowska lub adwokacka
doskonała organizacja pracy, dyspozycyjność i samodzielność,
umiejętność pracy w zespole,
komunikatywność i zaangażowanie,
prawo jazdy kat. B,

Mile widziane:

praktyczne doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych.
otwartość na zgłębianie wiedzy i poszukiwanie rozwiązań dla skomplikowanych zagadnień prawnych

Oferujemy:

wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz powierzonego zakresu obowiązków,
możliwości rozwoju zawodowego,
ciekawą i odpowiedzialną pracę,
możliwość pracy w przyjaznym zespole i przy rozwojowych projektach,
samodzielne i odpowiedzialne stanowisko.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zdjęciem

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez konsorcjum firm tj. Kancelarię Radcy Prawnego Anny Różyckiej oraz Kancelarię Adwokacką Adwokata Przemysława Gorzkowskiego z siedzibą w Tychach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Prezentacja firmy

RG Kancelarie Prawne Różycka Gorzkowski to współpracujące ze sobą kancel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura