Opis stanowiska pracy

- bieżące doradztwo oraz obsługa prawna Klientów Kancelarii,
- przygotowywanie porad, opinii prawnych i projektów umów,
- przeprowadzanie procesów związanych ze zmianami w spółkach kapitałowych
- sporządzanie pism procesowych,
- uczestnictwo w negocjacjach biznesowych,
- bieżący kontakt z Klientami w zakresie powierzonych do obsługi spraw.

Wymagania

- ukończony I lub II rok aplikacji
- znajomość zagadnień prawa cywilnego i gospodarczego oraz postępowania cywilnego,
- doświadczenie (min. 1,5 roku) w pracy w kancelarii prawnej lub w dziale prawnym spółki,
- doświadczenie w przygotowywaniu umów cywilnoprawnych oraz pism procesowych,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym prawniczego,
- pracowitość, samodzielność i rzetelność,
- zainteresowanie i znajomość prawa własności intelektualnej będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

KPRF Law Office świadczy usługi kompleksowej obsługi prawnej i biznesowe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura