Aparatowy przetwórstwa mleka

MyWorknet

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego oraz wyższego szczebla. Obecnie dla Naszego klienta - bawarskiej firmy rodzinnej z wieloletnią tradycją, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Opole

2018/OPO/APM

Obowiązki:

  • nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych – przyjęcie mleka, jego obróbka termiczno-mechaniczna, przygotowanie mieszanek,
  • obsługa mycia w systemie CIP,
  • przeglądy instalacji,
  • rozliczanie procesów produkcyjnych.

Wymagania:

  • znajomość technologii mleczarstwa,
  • elastyczność oraz samodzielność w działaniu, otwartość na innowacje,
  • obsługa komputera - pakiet MS Office,
  • wykształcenie minimum średnie - kierunek mleczarstwo,
  • mile widziana znajomość programu SAP,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej ( idealnie branża mleczarska),
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w bardzo nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, firma jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży,
  • pracę w systemie zmianowym 12/24, umowa o pracę z 3 miesięcznym okresem próbnym,
  • pakiet świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport)
  • wdrożenie w specyfikę pracy w zakładzie.

Prezentacja firmy

MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis