AP Team Leader

ManpowerGroup

Katowice, śląskie

Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.

Miejsce pracy: Katowice
Zadania:
  • zarządzanie zespołem w dziale Purchase-to-Pay (lub O2C, R2R, GL) obsługujących obszar SSC i monitorowanie wydajności procesów
  • procesowanie faktur, zarządzanie płatnościami
  • organizowanie okresowych spotkań z zespołem i udział w spotkaniach przeglądowych z zespołem finansowym
  • zapewnienie widocznego wsparcia liderskiego zespołowi, wymaganego stopnia wydajności zespołu
  • zarządzanie miesięcznym zamykaniem zapisów finansowych, tworzenie miesięcznych raportów końcowych
  • wspieranie rozwoju osobistego pracowników i generowanie szkoleń potrzebnych zespołowi

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe w obszarze ekonomii
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • umiejętność budowania wysoko wyspecjalizowanego i zmotywowanego zespołu finansowego
  • łatwość w przekazywaniu poleceń i delegowaniu pracy
  • dążenie do rozwoju kompetencji własnych i zespołu
  • umiejętność i gotowość do zbudowania pozytywnego, inspirującego i kreatywnego środowiska pracy
  • samodzielność w działaniu
  • umiejętność budowania relacji
  • doskonałe umiejętności analityczne i organizacyjne; doskonałe umiejętności komunikacyjne, interpersonalne, coachingowe

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku w firmie z obszaru SSC
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • budowanie i rozwój podległego zespołu
  • niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy)
  • możliwość wykorzystywania w pracy języka angielskiego w codziennej komunikacji
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowe benefity (w tym prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, dofinansowanie do wyjazdów urlopowych)
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.