Opis stanowiska pracy

W związku z realizacją badania satysfakcji klientów powiatowych urzędów pracy w województwie zachodniopomorskim, poszukujemy ankieterów PAPI (bezpośrednia ankieta papierowa). W ramach badania będzie prowadzona ankieta z osobami bezrobotnymi i poszukującymi pracy (na terenie PUP) oraz z pracodawcami, którzy skorzystali z usług urzędu pracy (realizacja ankiety w miejscu i czasie ustalonym indywidualnie przez ankietera z respondentem).

Poszukujemy ankieterów do prowadzenia badań na terenie następujących powiatów:
1. Białogard – 3 ankieterów;
2. Choszczno – 2 ankieterów;
3. Drawsko Pomorskie – 3 ankieterów;
4. Goleniów – 2 ankieterów;
5. Gryfice – 3 ankieterów;
6. Gryfino – 3 ankieterów;
7. Kamień Pomorski – 2 ankieterów;
8. Kołobrzeg – 2 ankieterów;
9. Koszalin – 4 ankieterów;
10. Łobez – 2 ankieterów;
11. Myślibórz – 2 ankieterów;
12. Police – 2 ankieterów;
13. Pyrzyce – 2 ankieterów;
14. Sławno – 3 ankieterów;
15. Stargard Szczeciński – 3 ankieterów;
16. Szczecin – 6 ankieterów;
17. Szczecinek – 3 ankieterów;
18. Świdwin – 2 ankieterów;
19. Świnoujście – 2 ankieterów;
20. Wałcz – 2 ankieterów.

Oferujemy:
• dogodne godziny pracy – ankieterzy realizujący ankietę z pracodawcami organizują sobie czas pracy samodzielnie; ankieterzy realizujący ankietę z bezrobotnymi pracują w godzinach 8-15 (poniedziałek – piątek);
• atrakcyjne wynagrodzenie – około 85 zł brutto dziennie;
• materiały potrzebne do pracy (kwestionariusze ankiety, identyfikatory, listy polecające, materiały szkoleniowe).

Wymagania

Do współpracy zapraszamy osoby które:

• są rzetelne, odpowiedzialne i posiadają łatwość w nawiązywaniu relacji międzyludzkich;
• dysponują wolnym czasem w okresie 29 lipca – 18 września 2015 (w zależności od powiatu i tempa pracy poszczególnych ankieterów badanie będzie trwało od 3 do 7 tygodni);
• posiadają doświadczenie w realizacji badań społecznych (sondaże, ankiety, wywiady) – zdobyte w ramach pracy lub studiów.

Prezentacja firmy

Zachodniopomorska Pracownia Badawcza powstała z pasji do badań or... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
51
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
80PLN - 90PLN / Daily (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne