Opis stanowiska pracy

Przyjemna praca w sam raz dla Ciebie!
Poszukujemy ludzi którzy pomogą nam zbierać podpisy pod petycją przeciwko TTIP
Praca przy ulicznej zbiórce podpisów.

Szukamy kontaktowych, otwartych, młodych ludzi.
Nie bojących się wyzwań, tryskających energią!

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi to czekamy właśnie na Ciebie!
Oferujemy pracę w młodym zespole, pracę która ma znaczenie!

Praca 4h dziennie przez 15 dni
Wynagrodzenie 16zł brutto/h + atrakcyjne premie

Instytut Globalnej Odpowiedzialności (IGO) jest niezależną, apolityczną organizacją pozarządową zrzeszającą ludzi, którzy podzielają pogląd o współzależności świata.
Wspieramy inicjatywy z krajów Południa na rzecz usuwania przyczyn niesprawiedliwości i zmiany mechanizmów dotyczących rozwoju.
Szerzymy w Polsce świadomość odpowiedzialności globalnej i współzależności, w duchu wartości partycypacji i równości

Osoby zainteresowane uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami prosimy o przesłanie swojego cv z listem motywacyjnym

Prezentacja firmy

Instytut Globalnej Odpowiedzialności (IGO) to nowa jakość organiz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
16PLN - 19PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat