Opis stanowiska pracy

Oferuję ciekawą pracę w terenie przy wypełnianiu ankiet z respondentami (przechodniami). Stawka za prawidłowo wypełnioną ankietę 2,35 brutto (ok.2zł na rękę). Ankieta trwa około 3-5 minut. Średnio za godzinę pracy wychodzi od 14-36 zł na rękę - wszystko zależy od zaangażowania!

Nic nie sprzedajemy! Przeprowadzamy ankiety!

Wymagania: umiejętność obsługi komputera-Word, Excel, możliwość wydruku i skanowania/zrobienia zdjęć kilku dokumentów, posiadanie poczty e-mail. Za większe ilości druku zwracamy pieniądze.

Praca w każdej dzielnicy Poznania. Sam wybierasz sobie czas i miejsce przeprowadzenia ankiety.

Preferowane osoby rozmowne, komunikatywne. Wymagamy rzetelności i uczciwości (ankiety są weryfikowane). Oferujemy umowę zlecenie, o dzieło lub współpracy z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą oraz szybkie wypłaty wynagrodzenia (do 14 dni po zakończeniu tygodnia pracy).

CV z foto wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych do celów rekrutacji proszę przesłać przez formularz.

Nie dyskryminujemy nikogo ze względu na wykształcenie - doświadczenie nauczyło nas, że każda osoba jest dla nas wartościowa, jeśli uczciwie i rzetelnie wykonuje swoją pracę, zapraszamy więc również osoby bez wykształcenia ale z "głową na karku" :)

Spróbuj swoich sił, możesz zrezygnować po pierwszej godzinie, jeśli stwierdzisz, że to nie jest praca dla Ciebie, a wynagrodzenie dostaniesz po 14 dniach.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą z Olsztyna z województwa warmińsko-mazurskiego, kt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
14PLN - 36PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne