Opis stanowiska pracy

W związku z realizacją projektu badawczego, firma Openfield Sp. z o.o. poszukuje osób zainteresowanych pracą w okresie 14.11. - 20.11.

Opis pracy:
- Prowadzenie ankiet z klientami marketu (jedna ankieta zajmuje około 2 minut).
- Praca wewnątrz marketu.
- Ankiety wykonywane są na tabletach.

Zakres obowiązków:

- Prowadzenie ankiet
- Przestrzeganie zasad poufności realizowanych projektów i ochrony danych osobowych respondentów

Oferujemy:

- Pracę w postaci umowy zlecenia
- Udział w realizacji ciekawych projektów związanych z badaniami rynku i badaniami społecznymi – dłuższa współpraca
- Szkolenie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV

Wymagania

- Wytrwałość i rzetelność w realizowaniu postawionych zadań,
- Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
- Mile widziane doświadczenie w podobnej pracy.

Prezentacja firmy

Openfield sp. z o.o. to firma zajmująca się badaniami rynku i opi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
7 dni
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
14PLN - 15PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne