Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

- Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,
- Pracę stacjonarną w siedzibie firmy na ulicy Ostrowskiego 30 (dobry dojazd komunikacją miejską),
- Zatrudnienie w formie umowy o dzieło,
- Premie dla najbardziej efektywnych ankieterów,
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- Elastyczne godziny pracy do uzgodnienia, 2 zmiany od 8 do 15, od 15 do 21
- Terminowe płatności,
- Ciągłość zleceń na ankiety.

Wymagania

Wymagania:

- Chęć do pracy,
- Komunikatywność,
- Nienaganna dykcja,
- Solidność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 miesiące będzie traktowane -jako dodatkowy atut

Prezentacja firmy

DOLNOŚLĄSKIE STUDIO CATI to firma specjalizująca się w przeprowad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta