Ankieter Telefoniczny / Ankieter CATI

Danae Sp. z o.o.

SIEDLCE, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Danae Sp. z o.o. jest firmą prowadzącą badania rynku i opinii publicznej, która powstała dzięki pasji osób posiadających kilkunastoletnie doświadczenie w tej dziedzinie zdobyte w największych firmach badawczych w Polsce.

W związku z utworzeniem nowego studia telefonicznego CATI w Siedlcach poszukujemy osób chętnych do współpracy w charakterze ankietera telefonicznego.

Praca ankietera telefonicznego polega na realizacji badań rynkowych i marketingowych przez telefon i nie jest związana ze sprzedażą, oferowaniem usług lub konkursów.

Kandydatom oferujemy:

- współpracę w oparciu o umowę zlecenie,
- kompleksowe przygotowanie do tej pracy poprzez system szkoleń,
- godzinowy, motywacyjny system wynagrodzeń,
- możliwość dopasowania godzin współpracy pomiędzy 8:30 a 21:00 w ramach trzech sesji w ciągu dnia,
- miłą atmosferę współpracy,
- możliwość nabycia ciekawego doświadczenia zawodowego,
- możliwość awansu dla najlepszych,

Od kandydatów oczekujemy:

- pełnoletniości,
- umiejętności szybkiego i płynnego czytania,
- dobrej dykcji,
- umiejętności szybkiego pisania na klawiaturze (nie musi być bezwzrokowo),
- wysokiej kultury osobistej i miłej aparycji,
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
- możliwości współpracy co najmniej 3 dni w tygodniu

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do przesłania swojego CV ze zdjęciem.

Prosimy o zawarcie w wysyłanych aplikacjach następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883."

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Prezentacja firmy

Danae Sp. z o.o. jest firmą prowadzącą badania rynku i opinii pub... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
10PLN - 10PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta