Ankieter Telefoniczny / Ankieter CATI

Research Cloud

10-219 Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Research Cloud jest firmą specjalizującą się w realizacji badań rynku i opinii publicznej.

Od 9 marca 2015 r. otwieramy oddział w Olsztynie w zabytkowym budynku Koszar Funka przy ul. Kasprowicza 4. W związku z tym tworzymy nowe miejsca pracy w naszym studiu telefonicznym.

Nasza oferta nie jest związana z telemarketingiem lub obsługą klienta.

  • Forma zatrudnienia:  Umowa Zlecenia.
  • Opłacamy składki ZUS według indywidualnych wyliczeń.
  • Przestronne, wygodne i nowoczesne stanowiska do pracy.
  • Kompleksowe szkolenie teoretyczne i praktyczne dla wszystkich Kandydatów.
  • Ciągłość zleceń.

Elastyczny – trzyzmianowy grafik pracy, który można łączyć np. w 2 zmiany.

  • Zmiana 1: od godziny 08:00 do godziny 12:00.
  • Zmiana 2: od godziny 12:00 do godziny 16:00.
  • Zmiana 3: od godziny 16:00 do godziny 21:00 .

W zależności od rodzaju realizowanych badań - stawki godzinowe lub stawki wyznaczane za zrealizowane ankiety.

Nasza firma umożliwia wiele możliwości rozwoju. Dla osób z inicjatywą, pomysłami stwarzamy warunki do uruchamiania własnych pomysłów związanych z badaniami rynku, zapewniając nasze doświadczenie, wiedzę, markę i infrastrukturę. Zapraszamy do współpracy

Wymagania

  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów.
  • Obsługa komputera w stopniu podstawowym.
  • Wysoka kultura osobista i dobra dykcja.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Samodyscyplina
  • Dyspozycyjności do pracy przynajmniej 3 dni w tygodniu

Prezentacja firmy

Research Cloud to profesjonalna firma badania rynku. Zajmujemy si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
8PLN - 10PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta