Ankieter na terenie Krakowa i małopolski

Ośrodek Badań Marketingowych Jan Góral

31-505 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zarabiaj poprzez rozmowę.

W związku z realizowanymi badaniami opinii publicznej, poszukujemy osób do pracy na stanowisku ankietera.

Praca w Krakowie, a także na terenie małopolski.

Doskonała praca dla osób, które chcą same zarządzać czasem pracy, nie boją się kontaktu z ludźmi, szukają nowych wyzwań, nie chcą pracować „za biurkiem”, a przede wszystkim chcą dobrze zarabiać.

Zadaniem ankietera jest przeprowadzenie ankiet z wybranymi respondentami na określonym terenie, odczytywanie pytań i zaznaczanie odpowiedzi w odpowiednio przygotowanym arkuszu.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie – (średnia stawka za ankietę = 25 zł, realizujemy 5 dziennie, co daje ok 2500 zł na miesiąc),
• Dogodne i elastyczne godziny pracy,
• Niezbędne narzędzia pracy - laptop,
• Możliwość pracy dla jednej z największych firm zajmujących się badaniem opinii publicznej w Polsce.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie
- dobra znajomość obsługi komputera,
- komunikatywność,
- łatwość nawiązywania kontaktów,
- pracowitość, sumienność i zaangażowanie,
- dyspozycyjność (min. 3 dni w tygodniu).

Prezentacja firmy

Firma została powołana do istnienia przez osoby mające duże doświ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój