Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

ankieter/ka

Nr ref.: 31749
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Zamość

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzenie ankiet wśród klientów firmy na terenie sklepu
  • rejestracja uzyskanych informacji
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami

Oczekiwania:

  • motywacja
  • dyspozycyjność w dniach 16-18.07.2015 przez 8 godzin
  • mile widziany status ucznia lub studenta
  • komunikatywność
  • otwartość w kontaktach z ludźmi

Oferta:

  • stawkę 9 PLN brutto/godzinę
  • umowę zlecenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)