Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta firmy zajmującej się badaniami marketingowymi poszukujemy kandydata / kandydatkę na stanowisko:

ankieter/ka

Nr ref.: 31567
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Łęczna

Zakres obowiązków:
  • rozmowy z klientami sklepu w Łęcznej
  • rejestracja uzyskanych informacji
  • podsumowanie ankiet na zakończenie projektu

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność w dniach 25.06-28.06 w godz. 8-16
  • mile widziany status studenta lub ucznia
  • komunikatywność
  • motywacja

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • stawka 9,00 pln brutto
  • możliwość zdobycia doświadczenia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)