Opis stanowiska pracy

Studiujesz, uczysz się, nie masz doświadczenia, którego wszędzie od Ciebie wymagają… Ale masz trochę wolnego czasu, dużo chęci do nauki i chcesz zarobić?
U nas jest to możliwe! Z nami nie tylko zarobisz pieniądze, ale zdobędziesz cenne doświadczenie!

Jeśli chętnie podejmujesz nowe wyzwania i chcesz zdobyć bezcenne doświadczenie, zgłoś się do nas wysyłając swoje CV .

Czym będziesz się zajmować?
- ocenianiem produktów i usług
- wyrażaniem swojej opinii w ankietach
- pozyskiwaniem nowych osób do wzięcia udziału w badaniach rynkowych (brak konieczności pozyskiwania obcych osób)

Co otrzymasz?
-legalne zatrudnienie
- pracę w młodym i przyjaznym zespole
- wysokie wynagrodzenie podstawowe (od 8 do 15 zł brutto - średnia 10 zł.netto za godzinę) + premie
- NAPRAWDĘ ELASTYCZNY CZAS PRACY - sam/-a ustalasz godziny pracy
- pracę dodatkową na minimum 10 godzin tygodniowo
- możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
- możliwość poznania ciekawych ludzi
- dla najlepszych szansa na stałą współpracę i awans

Czego NIE WYMAGAMY:
- kilkuletniego doświadczenia w branży (zdobędziesz je z nami)
- ukończonych kilku kierunków studiów (zapewniamy wszystkie niezbędne szkolenia)

Spełniasz nasze oczekiwania? Jeśli tak to szukamy właśnie Ciebie.
Wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu już teraz! Skontaktujemy się z Tobą aby lepiej Cię poznać.

Rozmowa kwalifikacyjna i szkolenie odbędzie się w naszym biurze w centrum Gdańska.

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez portal wraz z załączoną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?
- ukończonych 18 lat
- chęci do pracy
- otwartości na ludzi
- uczciwości
- komputera z dostępem do internetu

Prezentacja firmy

Jesteśmy rozwijającą się firmą, która działa w segmencie finansow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
8PLN - 15PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Inne, Praca Praca dla studenta, Praca Finanse, Praca Bankowość