Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

ankieter /ankieterka

Nr ref.: 27983
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Opole,Brzeg

Zakres obowiązków:
  • przeprowadzenie ankiet z klientami,
  • obsługa platformy internetowej

Oczekiwania:
  • posiadania własnego smartphone z dostępem do Internetu
  • uczciwości i zaangażowania
  • profesjonalnego podejścia do Klienta
  • dobrej organizacji własnej pracy
  • samodzielności
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • możliwość uczestnictwa w ciekawym projekcie badawczym
  • wysoką stawkę godzinową 35 zł /h
  • czas realizacji ankiet od 3-4/h (30 ankiet)
  • zwrot kosztów dojazdu

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)