Animator/Specjalista ds. Obsługi Klienta

Grupa Hevent

43-300 Bielsko Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Hevent, właściciel marek Centrum Atrakcji oraz Fikołek, do swoich punktów poszukuje osób na stanowisko:

Animator/Specjalista ds. obsługi klienta.

Obowiązki:
- Obsługa klientów punktu,
- Aktywna organizacja zabaw i interakcja z dziećmi,
- Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy,

Oferujemy:
- Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Ciekawą pracę pozwalającą nabyć nowe doświadczenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (w tytule wpisując: "Aplikacja na stanowisko Animator/Specjalista ds. Obsługi klienta) lub kontakt telefoniczny pod nr: 503 800 312.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

Wymagania

- Wykształcenie minimum średnie,
- Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi na stanowisku animatora,
- Duża kreatywność pozwalająca na animowanie gier i zabaw w sposób dynamiczny, interesujący, dostosowany do wieku i zainteresowań uczestników,
- Wysoka kultura osobista,
- Odpowiedzialność,
- Dyspozycyjność,

Prezentacja firmy

Właścicielem marki \\\"Grupa Eventowa Hevent\\\" jest firma \\\"C... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia