Opis stanowiska pracy

Interimax jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta – firmy reprezentującej markę jednego z czołowych producentów samochodów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Animatorka, Promotorka / Animator, Promotor

Miejsce pracy: POZNAŃ

Nr ref.: A/PO/11/13

Jeżeli jesteś osobą:

• Śmiałą i gotową skupić na sobie uwagę,

• Potrafiącą opowiadać z pasją i zainteresowaniem,

• Mającą w sobie dużo pozytywnej energii i wiele entuzjazmu,

• Chętnie nawiązującą kontakty z nowymi osobami i lubiącą pracować w zespole,

• Dyspozycyjną minimum 4 dni w tygodniu (licząc również weekendy),

• Znającą język angielski na poziomie komunikacyjnym,

• Szybko uczącą się lub znającą temat motoryzacji,

• Szukającą stabilnego zatrudnienia,

• Mogącą zacząć pracę od początku stycznia 2014.

Wymagania

Wybranym osobom zaoferujemy:

• Udział w niespotykanym dotąd wydarzeniu motoryzacyjnym promującym nowe technologie oraz bezpieczeństwo,

• Pracę w wyjątkowym zespole i świetnej atmosferze,

• Zdobycia bardzo ciekawego doświadczenia,

• Stabilną współpracę i elastyczny grafik,

• Pracę dla marki rozpoznawalnej na całym świecie,

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Do Twoich zadań należeć będzie:

• Aktywizacja osób odwiedzających wystawę,

• Promocja marki oraz pomoc w obsłudze interaktywnych eksponatów,

• Udzielanie dodatkowych informacji zwiedzającym,

• Budowanie miłej i przyjaznej atmosfery na wyznaczonej strefie,

• Inne prac pomocniczych przy obsłudze motoryzacyjnego Eventu,

Dodatkowym atutem może być:

• Status ucznia / studenta (studia niestacjonarne lub stacjonarne pozwalające na wymaganą dyspozycyjność),

• Doświadczenie w pracy na promocji lub jako animator,

• Doświadczenie w pracy z dziećmi.

Dziękujemy za nadesłane apliakcje. Informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Interimax Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Prezentacja firmy

INTERIMAX Polska Sp. z o.o. S.K.A.<br/><br/>INTERIMAX jest nowocz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta