Human & Hunter Sp. z o.o.

Animator Kultury

Miejsce pracy: Warszawa

Human & Hunter (nr rej. KRAZ 6664) to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta – jednej z warszawskich spółdzielni mieszkaniowych -poszukujemy pracownika na stanowisko:

ANIMATOR KULTURY
Nr. Ref. AK/MB/Ł

OPIS STANOWISKA
• Prowadzenie osiedlowego Klubu Seniora (planowanie zajęć, organizowanie imprez)
• Koordynowanie działań Spółdzielni w zakresie organizacji wydarzeń i imprez o charakterze społecznym, kulturalnym, oświatowym i sportowym
• Współpraca z Osiedlowym Klubem Sportowym oraz z lokalnymi placówkami kultury i oświaty
• Przedkładanie Zarządowi Spółdzielni propozycji planów działalności społeczno-kulturalnej, sprawozdań z ich realizacji oraz propozycji w zakresie działań mających na celu integrację społeczności lokalnej

WYMAGANIA
• Wykształcenie wyższe - humanistyczne (preferowany kierunek: animator kultury - bądź pokrewne)
• Doświadczenie w zarządzaniu jednostką kultury, oświaty lub w pracy na stanowisku animatora
• Mile widziane umiejętności specjalistyczne, jak np.: gra na instrumentach, taniec, gimnastyka
• Orientacja w wydarzeniach i branży kulturowej
• Umiejętność współpracy z instytucjami kultury

OFERUJEMY
• Umowę o pracę (początkowo na czas określony: 6 m-cy), z perspektywą przedłużenia współpracy na czas nieokreślony
• Pracę w systemie zmiennym – zależnym od grafika zajęć – w wybrane dni również popołudniami
• Premię miesięczną (uznaniową)
• Dofinansowanie z funduszu świadczeń socjalnych – w tym nagroda roczna
• Komputer osobisty, telefon służbowy, urządzenia multimedialne
• Możliwość odbycia szkoleń specjalistycznych – po uzgodnieniu z zarządem

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z podaniem numeru ref. oraz dopisaną klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Human & Hunter moich danych osobowych niezbędnych do realizacji tego procesu i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."