AngularJS Fronend Developer - zdalnie lub na miejscu, na stałe lub per projekt

Mojito Networks Sp. j.

Wrocław, 50-536, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy front-end developerów ze znajomością frameworka AngularJS – praca zdalna lub na miejscu (w naszym wrocławskim biurze). Jesteśmy otwarci zarówno na pracę stałą, jak i współpracę per projekt.

Wymagania

- praktycznej znajomości frameworka AngularJS popartej min. rocznym doświadczeniem
- HTML5 i CSS3, jQuery
- portfolio z przykładami realizacji i dokładnym opisem swojej roli w poszczególnych projektach
- rzetelności, terminowości i komunikatywności
- uporządkowania, staranności, dbałości o szczegóły
- znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne czytanie i pisanie
- znajomości GIT
- znajomości Grunt, Bower

Prezentacja firmy

mohi.to jest wrocławską agencją interaktywną. Zajmujemy się projektowani... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy